Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/вас вітає.jpg

Звіт керівника закладу Гмирі Ганни Володимирівни про підсумки діяльності середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 201 м. Києва у 2021-2022 навчальному році можна переглянути в розділі Звітування категорії сайту Відкритість і прозорість закладу або за посиланням

Звіт про використання бюджетних коштів та отримання благодійної допомоги у 2021 році можна подивитися в розділі Звітування категорії сайту Відкритість і прозорість закладу або за посиланням

/Files/images/2022/Знімок екрана 2022-06-02 120413.jpg

Учні, які отримали високий рівень навчальних досягнень (10-12 балів) з всіх предметів за підсумками 2021-2022 навчального року

5-А клас: Гапонько Іван, Панченко Анна, Князев Максим, Ліснюк Діана, Остолецький Михайло;

5-Б клас: Гетьман Віталій;

5-В клас: Сергєєва Олена, Усова Катерина;

6-А клас: Мазуров Руслан, Товкач Андрій;

6-Б клас: Бочкарьова Уляна, Онищенко Роман, Шевченко Альбіна, Юрик Анастасія;

7-А клас: Куктенко Роман, Магдич Віра, Чернова Анастасія;

7-Б клас: Корзуненко Микита, Чешко Олександр;

8-Б клас: Василенко Анастасія;

9-А клас: Муса Юніс, Панченко Альбіна, Ярмощук Вікторія;

9-Б клас: Кузнєцова Вікторія, Кореняко Антон.

Вітаємо переможця та призерів I (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Малої академії наук)!

В секції «Історія України» перше місце посіла учениця 9-Б класу Кравчук Анастасія (керівник Бондаренко Клавдія Пилипівна).

В секції «Історичне краєзнавство» друге місце отримав учень 9-Б класу Кореняко Антон, а третє місце посіла учениця 9-Б класу Кузнєцова Вікторія (керівник Бондаренко Клавдія Пилипівна).

В секції «Зарубіжна література» третє місце отримала учениця 8-Б класу Василенко Анастасія (керівник Руденко Ольга Валентинівна).

В секції «Хімія» третє місце посіла учениця 9-А класу Панченко Альбіна (керівник Лейко Інна Вікторівна).

В секції «Медицина» третє місце отримав учень 9-А класу Муса Юніс (керівник Гузева Євгенія Олександрівна).

Учень 201-ї школи Денис Головань – Лауреат премії міського голови "За особливі досягнення в розбудові столиці України – міста-героя Києва" в номінації "Наукові досягнення"

/Files/images/Клічко премія2.jpg

Тріумфальний виступ випускника СЗШ № 201 Дениса Голованя на Міжнародному науково-технічному конкурсі молодих науковців Intel ISEF 2016!

/Files/images/бiля_стенда_конкурсний_ден_.jpg

Гордість СЗШ №201 - гордість України!!!

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Eduk_school201.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Адміністратор сайту - вчитель школи Чусов С.Є.

Дата останньої зміни 03 Жовтня 2022

Цей сайт безкоштовний!