Повернутися до звичайного режиму

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 201 м. Києва – комплекс Київського Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

/Files/images/2021/243021549_1607041832960446_5649949813617490071_n.jpg

Заклад заснований в 1971 році, мова навчання – українська.

В 2021-2022 році в 24 класах школи навчаються 663 учні. Школа працює за п’ятиденним робочим тижнем.

Навчальні заняття розпочинаються о 08.30.

Освітній процес у закладі здійснюється на засадах дитино центризму відповідно до принципів НУШ.

1-4 класи працюють за програмою НУШ, у 5-9 класах упроваджується розвивальне навчання за науково-педагогічними проектами «Росток» та «Інтелект України».

Школа – експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня з проблеми «Виховання в учнів початкової школи відповідального ставлення до власного здоров’я», в середніх та старших класах організовано ранню допрофесійну та допрофільну підготовку майбутніх медичних працівників в умовах співпраці з вищими навчальними закладами та закладами охорони здоров’я.

Підготовка здійснюється в класах з поглибленим вивченням природничих наук через систему спецкурсів та факультативів. Протягом 45 років організовано навчальний процес для дітей, що знаходяться на довготривалому лікуванні в Київській дитячій клінічній лікарні № 2. Розвитку особистості кожної дитини сприяє й розгалужена система позаурочної роботи: в школі працюють понад 20 гуртків, студій, клубів спортивних секцій.

Місія навчального закладу: «Навчаючи, розвивати й виховувати». Головне завдання та зміст діяльності кожного вчителя в нашому педагогічному колективі – створити для всіх вихованців ситуацію успіху – можливість пережити радість досягнення, усвідомити свої можливості, повірити в себе.

Результатом плідної співпраці педагогічного та учнівського колективів стали перемоги в ІІ-ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін, І-ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН «Дослідник», Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості молоді «INTEL ISEF», інших інтелектуальних та творчих конкурсах, проектах.

В закладі плата за навчання відсутня.

Заклад освіти не надає платні додаткові послуги.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024