У цій категорії розкажемо про педагогів, які багато років віддали служінню вчительській професії у нашому навчальному закладі і продовжують досі працювати в СЗШ№201.

/Files/images/storya_shkoli/Гузева 2.jpg Гузева Євгенія Олександрівна

Учитель біології та основ здоров'я.

Євгенія Олександрівна працює в нашому навчальному закладі з вересня 1974 року.

З 1995 до 2001 року працювала заступником директора школи з виховної роботи, а у 2001-2002 р.р. була директором нашого навчального закладу.

Підготувала дуже багато переможців та призерів районного та міського етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук (МАН).

Шмат Галина Іванівна/Files/images/Шмат Г.І..JPG

Учитель початкових класів, керівник групи продовженого дня, асистент вчителя.

Галина Іванівна працює в середній загальноосвітній школі №201 з вересня 1975 року.

Почала впроваджувати в школі розвивальне навчання за науково-педагогічною технологією "Росток".

Виховала декілька поколінь жителів Воскресенки та інших районів столиці.

/Files/images/storya_shkoli/Мефодьєва.jpg
Мефодьєва Світлана Олександрівна

Учитель української мови та літератури, заступник директора школи з навчально-виховної роботи.

Світлана Олександрівна працює в нашому навчальному закладі більше 25 років.

З 2007 року займає посаду заступника директора школи.

Має переможців та призерів районного та міського етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук (МАН), Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Мартинсен Наталія Едуардівна/Files/images/storya_shkoli/зображення_viber_2021-11-01_12-36-05-419.jpg

Учитель початкових класів.

Наталія Едуардівна працює в нашому навчальному закладі з вересня 1986 року.

Займалася підготовкою малючків до школи на курсах "Пізнайко". Вела гурток малювання "Палітра", діти якого приймали участь у районних та міських конкурсах та займали призові місця.

Багато років навчає хронічно хворих дітей, що перебувають на лікуванні в Київській міській дитячій клінічній лікарні N2.

Велику увагу приділяє навчанню дітей з особливими освітніми потребами.

Учителем Наталія Едуардівна хотіла стати із дитинства, бо завжди з захопленням спостерігала за майстерністю педагогічної праці своєї мами, Мартинсен Раїси Василівни, яка віддала професії більше 40 років.

/Files/images/storya_shkoli/Щукіна.jpg
Щукіна Ольга Іванівна

Учитель математики.

Ольга Іванівна працювала в школі з вересня 1989 року до вересня 2022 року.

Декілька років була керівником методичної комісії вчителів математики, інформатики та фізики нашої школи.

Антонюк Тетяна Олексіївна /Files/images/storya_shkoli/зображення_viber_2021-10-27_17-37-35-066.jpg

Учитель початкових класів.

Тетяна Олексіївна працює в нашій школі з 1992 року.

З 1997 по 2001 рік була заступником директора нашого навчального закладу з навчально-виховної роботи.

Серед перших (разом з Г.І. Шмат) почала впроваджувати розвивальне навчання за науково-педагогічною технологією "Росток".

Тетяна Олексіївна першою опанувала методику нової української школи (НУШ).

У 2011 році була призером районного етапу конкурсу "Вчитель року".

/Files/images/Лобанова Ю.Ю.вч.осн.здор..JPG Лобанова Юлія Юріївна

Учитель фізики та астрономії, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Юлія Юріївна працює в школі з вересня 1996 року.

Всі 25 років своєї педагогічної діяльності провела у СЗШ№201.

З 2005 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи.

Була керівником проекту-переможця конкурсу на отримання гранту Київського міського голови у галузі освіти «3-D лабораторія «Да Вінчі».

Була керівником проекту-переможця Громадського бюджету 2021 р. "Мобільний комп'ютерний клас СЗШ№201".

Юлія Юріївна є автором онлайн-курсу з підготовки лікарняних вчителів на платформі EdEra "Як навчати супергероїв?", в якому розкриті тонкощі створення навчального середовища та взаємодію з учнями.