Сергій Гаврилович Калантай. Випускник 1981 року.

/Files/images/storya_shkoli/Калантай.jpg

Народився 31 травня 1964 року в Києві.

У 1985 році закінчив Київський театральний інститут імені Карпенка-Карого.

Протягом 1985—1992 років працював у Київському театрі на Подолі.

З 1996 року співпрацював з мюнхенськими театрами «Fisch&Plastik» та «Viel Lärm um Nichts» (Німеччина).

З 2000 року викладав акторську майстерність в приватній театральній школі «Athanor Akademie» (м. Бурггаузен) і «Оtto Falkenberg schule» (м. Мюнхен).

З 2008 року — актор мюнхенського театру «Fisch&Plastik».

З 2016 року є актором Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

В кінематографії дебютував у 1982 році, знявшись в українській стрічці «Ще до війни».

Протягом 2000-х років знявся у понад 20 фільмах і телепрограмах в Австрії, Швейцарії і Німеччині.

Має в своєму доробку вже понад 100 ролей.

Заслужений артист України.

Мешкає в Києві і Мюнхені.

Олександр Вікторович Задорожний. Випускник 1977 року, золотий медаліст.

/Files/images/storya_shkoli/Задорожний Ол=др.jpg Український юрист, політик та науковець. Завідувач кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, член Постійної палати третейського суду від України, президент Української асоціації міжнародного права.

Народився 26 червня 1960 року у селищі міського типу Красний Кут Луганської області.

У 1977 році вступив до факультету міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка, який закінчив 1982 року.

У 1988 році захистив кандидатську дисертацію, отримавши ступінь кандидата юридичних наук.

У 1990 році заснував юридичну фірму «Проксен», директором якої був до 1998 року.

З травня 1998 по травень 2002 року — народний депутат України 3-го скликання. У 1999 році був довіреною особою кандидата у президенти України Леоніда Кучми.

З травня 2002 по травень 2006 року — народний депутат України 4-го скликання, з моменту обрання до січня 2005-го був постійним представником президента у Верховній Раді.

У лютому 2008 року був призначений радником прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Помер 12 травня 2017 року у Німеччині після важкої хвороби.

Сергій Віталійович Кальченко. Випускник 1981 року.

/Files/images/storya_shkoli/Кальченко.jpg

Народився 30 грудня 1964 року.

Кандидат юридичних наук, з 2008 року залучається як експерт до заходів та проєктів Венеціанської комісії Ради Європи.

З кінця 1990-х років працював в проєктах міжнародної технічної допомоги при USAID у сфері сприяння організації виборів в України.

Представник кандидата в Президенти України Володимира Зеленського в Центральній виборчій комісії на виборах 2019 року.

Народний депутат від партії «Слуга народу», Голова комітету з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради України IX скликання.

Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Ярослав Миколайович Бойко. Випускник 1987 року.

/Files/images/storya_shkoli/Ярослав Бойко.jpg Народився 14 травня 1970 року в Києві.

У середній школі Ярославу найкраще давалися такі предмети, як фізкультура, математика і географія, а ось література була йому зовсім нецікава (свою першу в житті книгу «Тарас Бульба» він прочитав лише під час служби в армії, перебуваючи в медсанчастині).

Під впливом родичів він з дитинства мріяв стати військовим, тому після восьмого класу спробував вступити до Київського суворовського військового училища, але не пройшов за конкурсом.

Згодом вступив до Київського механіко-металургійного технікуму (нині - Київський механіко-технологічний коледж), де навчався за спеціальністю «технік-технолог порошкової металургії», звідки пішов під час практики на третьому курсі.

Після військової службі вступив до Київського державного інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого, причому завдяки випадку - зустрівши шкільну подругу, яка збиралася вступати в цей вуз, він просто пішов з нею за компанію і, в підсумку, був прийнятий, а подруга «провалилася».

В 1991 році поїхав до Москви і вступив на акторський факультет Школи-студії МХАТ імені В. І. Немировича-Данченка, який закінчив в 1995 році.

Потім був прийнятий на роботу в Московський театр-студію під керівництвом Олега Табакова. Співпрацював з МХТ імені А. П. Чехова.

Знявся більше ніж у 100 фільмах.

Ярослав Бойко з дитинства грає в футбол і є вболівальником футбольного клубу "Динамо" Київ. Крім того, актор захоплюється боксом, фехтуванням, плаванням, великим тенісом.

Андрій Вікторович Задорожний. Випускник 1985 року.

/Files/images/storya_shkoli/Задорожний Андрій 2.png Народився 21 травня 1968 року в Києві.

Український юрист, правозахисник.

Закінчив факультет міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав кваліфікацію юрист-міжнародник та референт-перекладач англійської мови.

Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу».

Член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування.

Брат колишнього народного депутата Олександра Задорожнього.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024