Учні школи взяли участь в Туристсько-краєзнавчому фестивалі учнівської молоді м. Києва, присвяченому Всесвітньому дню туризму

24 вересня з метою активізації національно-патріотичного виховання здобувачів освіти нашої школи засобами туризму та краєзнавства учні 7-х і 8-х класів (керівник групи Любиш Василь Григорович) взяли участь у Туристсько-краєзнавчому фестивалі учнівської молоді м. Києва, присвяченому Всесвітньому дню туризму.

Туристсько-краєзнавчий фестиваль учнівської молоді м. Києва провели працівники КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Програма заходу включала в себе проведення численних цікавих та пізнавальних для юних туристів майстер-класів.

Краєзнавчі майстер-класи:

1. Географічне краєзнавство;

2. Етнографічне краєзнавство;

3. Археологічне краєзнавство;

4. Екологічне краєзнавство;

5. Літературне краєзнавство;

6. Народознавство;

7. Музеєзнавство.

Туристсько-спортивні майстер-класи:

1. Велосипедний туризм (фігурне водіння);

2. Скелелазіння;

3. Спортивне орієнтування (лабіринт);

4. Спортивне орієнтування (вибір);

5. Встановлення намету;

6. В’язання вузлів;

7. Топографічні знаки;

8. Надання долікарської допомоги;

9. Пішохідний туризм.

Юні туристи нашої школи взяли активну участь у всіх запропонованих майстер-класах Туристсько-краєзнавчого фестивалю учнівської молоді м. Києва, присвяченому Всесвітньому дню туризму, показавши при цьому обізнаність, ефективність та хорошу краєзнавчу підготовку.

Дата останньої зміни 17 Квітня 2024