/Files/images/вас вітає.jpg

День Відкритих Дверей СЗШ 201- 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №201 м. Києва запрошує вас разом з дітками на день відкритих дверей, який відбудеться в нашій школі 05 квітня 2024 року (п'ятниця) о 10.00.

Вас чекає екскурсія по школі та зустріч з вчителями!!!

Ви будете мати можливість за бажанням відвідати уроки! Чекаємо вас!

До зустрічі!

Вся інформація щодо зарахування до перших класів у 2024-2025 навчальному році - за покликанням

Наш заклад став учасником реалізації інноваційного освітнього проєкту "Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний\повоєнний час".

Детальніше можна дізнатися на сторінці сайту за покликанням

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН

Список можна переглянути за покликанням

Безпечний Інтернет для учнів: пам'ятки та поради

Алгоритм дій в разі оголошення повітряної тривоги до початку занять в школі

Алгоритм дій навчальних закладів Києва в разі оголошення повітряної тривоги до початку занять

Учні нашої школи стали героями сюжету на телеканалі ICTV

☺️ Продавали свої іграшки, аби купити БРОНЕЖИЛЕТИ! Маленькі волонтери допомагають ЗСУ

Учень 201-ї школи Денис Головань – Лауреат премії міського голови "За особливі досягнення в розбудові столиці України – міста-героя Києва" в номінації "Наукові досягнення"

/Files/images/Клічко премія2.jpg

Тріумфальний виступ випускника СЗШ № 201 Дениса Голованя на Міжнародному науково-технічному конкурсі молодих науковців Intel ISEF 2016!

/Files/images/бiля_стенда_конкурсний_ден_.jpg

Гордість СЗШ №201 - гордість України!!!

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Eduk_school201.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024