Учні нашої школи стали переможцями районного етапу Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч" з міні-футболу

Сьогодні відбувся фінальний турнір з міні-футболу Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч".

У фінальних іграх зійшлися команди-переможниці ¼ фіналу: СЗШ №11, СЗШ № 201, НВК «Домінанта» і Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського.

В результаті змагань наша команда виборола ПЕРШЕ місце та стала чемпіоном Дніпровського району.

Тепер наші юні футболісти будуть змагатися з найкращими командами інших районів столиці.

Вітаємо футбольну команду та її тренера Верещака Дмитра Олександровича з блискучими результатами та бажаємо успіхів з міських змаганнях Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч"!