Учні 6-х та 7-х класів зустрілися з інспектором відділу звʼязків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції

Освіта сьогодні - це особливе духовне творення, підготовка нової людини - законослухняного громадянина України!

Саме з цією метою учні 6-х і 7-х класів СЗШ 201 зустрілись зі шкільним офіцером - інспектором відділу звʼязків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом Радчук Юлією Олегівною.

Під час зустрічі офіцер наголосила про методи недопущення і шляхи вирішення конфліктних ситуацій, попередження булінгу та рівність прав, відповідальність перед законом. Також особливу увагу звернули на правила безпечної поведінки в інтернеті, правила дорожнього руху та поведінки з незнайомцями, що є особливо актуальним в реаліях сьогодення.

Такі зустрічі з підлітками є ефективним способом профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції.

/Files/images/2024/зображення_viber_2024-04-16_15-25-32-566.jpg

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024