ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПОЛЬОТУ ЛЮДИНИ В КОСМОС

Напередодні Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародного Дня польоту людини в космос серед учнів 5 – 9-х класів вчителем історії та правознавства Бондаренко К.П. проведено історичну вікторину.

В ході заходу висвітлювалися питання розвитку космонавтики в Україні, про життя та творчий шлях одного із засновників практичної космонавтики, першого Головного конструктора ракетно-космічних систем у СРСР, академіка АН СРСР, під керівництвом якого було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та перший вихід людини в космос, житомирянина Корольова С.П., про першого космонавта Гагаріна Ю.О. і першого космонавта незалежної України Каденюка Л.К. та інші питання.

Членами патріотичного клубу “Совість” підготовлено відповідний стенд з інформацією.

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024