Учні медичних профільних класів СЗШ № 201 взяли участь в акції Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України в рамках місячника безпеки дорожнього руху

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» в суботу, 7 вересня на Хрещатику було проведено акцію Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України «День первинної допомоги», в якій взяли участь учні медичних профільних класів середньої загальноосвітньої школи № 201. Школярі під керівництвом досвідчених інструкторів Товариства Червоного Хреста мали змогу на практиці застосувати знання, отримані на заняттях спецкурсів «Основи профілактичної медицини» та «Основи догляду за хворими», стали учасниками майстер-класів з основ невідкладної первинної допомоги, розповідали киянам та гостям столиці правила безпечного поводження на вулиці.

школа 201

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024