Нагорода Організації Об’єднаних Націй колективу середньої загальноосвітньої школи № 201

Середня загальноосвітня школа № 201 плідно співпрацює з Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України. Протягом вересня учні та педагоги школи брали участь у Всеукраїнських та міжнародних акціях, що проводилися в Україні ( акція на Хрещатику в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» 7 вересня, акція до Дня первинної допомоги в Маріїнському парку 14 вересня, відзначення Міжнародного дня миру 21 вересня , що проводився за сприяння ООН). Школярі під керівництвом досвідчених інструкторів Товариства Червоного Хреста мали змогу на практиці застосувати знання, отримані на заняттях спецкурсів «Основи профілактичної медицини» та «Основи догляду за хворими», стали учасниками майстер-класів з основ невідкладної первинної допомоги, розповідали киянам та гостям столиці правила безпечного поводження на вулиці, про основи толерантної поведінки та співчуття до людей.

Внесок колективу школи у поширення ідеалів миру і рівності, поваги та взаєморозуміння серед дітей та молоді України високо оцінений , ми отримали Подяку Інформаційного центру Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Учні та вчителі 201-ї школи впевнені: такі акції надають унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024