Переможці Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення

В листопаді 2023 року учні нашої школи вперше взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас», який організовує Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Організували участь учнів у цьому конкурсі учителі інформатики Вербіцька Т.С. та Кузьменко Н.М.

Призери конкурсу-2023 в нашій школі:

2 клас

Відмінний результат: Швець Соломія, Назаренко Вікторія.

Добрий результат: Шибко Софія, Мацюк Єва, Пивовар Ярослав, Магурова Софія, Кощавка Кіра, Коврига Артем, Дяченко Олександра, Димніч Тетяна, Гапонько Катерина, Гаврилюк Ліза, Влащенко Злата, Білявська Ліда, Бадасюк Злата

3 клас

Відмінний результат: Юрик Аня, Шпильовий Сергій, Тульговеуць Анна, Тарасов Артем, Гриневич Максим.

Добрий результат: Шишмаков Марк, Чернишов Максим, Фень Вениамин, Ткач Діана, Ткач Олександр, Тиндик Віктория, Терещенко Матвій, Стецькая Міланія, Сотниченко Тимур, Романюк Матвій, Примак Віталій, Полон Софія, Пастушенко Назар, Цукан Олександр.

4 клас

Відмінний результат: Балашов Ілля.

Добрий результат: Заєць Максим, Гінчук Денис, Гавюк Дмитро, Беда Анна, Аврамчук Аліса.

5 клас

Відмінний результат: Шульжук Ангеліна, Чирва Ростислав, Риндіна Крістіна, Полевик Ярослав, Панченко Анна, Павлюков Олександр, Гребенчуков Данило.

Добрий результат: Снігур Даниїл, Сидоренко Олександр, Руденко Артем, Петриченко Артем, Набільська Софія, Мефодьєва Іларія, Лебединець Макар, Клименок Олександр, Заболотний Олександр, Заболотна Вікторія, Верхогляд Іван.

6 клас

Відмінний результат: Шрамко Олег, Цюра Діма, Цибульська Аліса, Турчіна Поліна, Романюк Дмитро, Пулькіна Вероніка, Піддубна Марія.

Добрий результат: Шмідт Іван, Тіщенко Віталій, Соловицька Дарія, Павліченко Юлія, Майборода Евеліна, Лонський Макар, Борхаленко Катерина.

7 клас

Відмінний результат: Мирончук Каріна, Ліснюк Діана, Латишев Максим, Кушнір Дмитро, Івашина Злата, Зелецька Єлизавета, Журба Давид, Дудка Марія, Гудим Мілана, Голяк Влада.

Добрий результат: Терещенко Єгор, Міщенко Нікіта, Кравченко Олександра, Бібік Аліса, Кожура Єлизавета, Данекіна Карина, Клименок Маргарита, Главацька Марина, Гетьман Віталій, Гапонько Іван, Бабенко Олександр.

9 клас

Відмінний результат: Лонський Давид.

Добрий результат: Чешко Олександр, Цілик Катерина, Пасальський Артем, Кулик Дар'я.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

/Files/images/2024/Bebras_plakat_2023 (1).png