Учні третіх класів взяли участь у веб-квесті "Interland. Безпека дітей в Інтернеті"

Учні 3-А, 3-Б та 3-В класів на уроках інформатики (учитель Вербіцька Т.С.) взяли участь у веб квесті "Interland. Безпека дітей в Інтернеті", присвячений Дню безпечного Інтернету (відзначається 6 лютого).

Діти вирушили у подорож чотирма різними країнами. Кожна країна представляє різні аспекти онлайн-безпеки:

• Річка реальності. Ця країна присвячена фейкам та критичному мисленню. Тут діти вчаться розрізняти справжню інформацію від фальшивої, розуміють важливість перевірки фактів і критичного мислення під час споживання контенту в інтернеті.

• Уважна гора. В цій країні діти дізнаються, як правильно і обережно ділитися інформацією в мережі. Діти досліджують важливість поваги до приватного життя інших і захисту своєї особистої інформації.

• Вежа зі скарбами. Ця земля присвячена безпеці і надійності. Вона навчає дітей створювати надійні та унікальні паролі, вмикати двофакторну автентифікацію та захищати дані від хакерів і онлайн-шахраїв.

• Королівство доброти. У цій країні діти дізнаються про чемність в мережі, поширення позитивних настроїв, поваги та боротьбу з кіберзалякуванням.

Після відвідування кожного королівства, проходження різних завдань учні отримали сертифікати.

/Files/images/2024/зображення_viber_2024-02-08_13-37-18-660.jpg