Участь старшокласників СЗШ № 201 у відзначенні Дня вторинної переробки

15 листопада, відзначають День вторинної переробки!

На честь свята екологічним клубом “Еремурус” було організовано екскурсію для школярів на найпотужнішу у Києві лінію з переробки відходів ДП «Укрекоресурси» ( переробки відходів поліетилену високого та низького тиску, а також поліпропілену в гранули, які можуть використовуватись для виробництва сміттєвих пакетів, каналізаційних труб, вуличної плитки, технічної плівки та інших аналогічних продуктів)

Цю екскурсію відвідали учні СЗШ №201, які являються також членами гуртка «Енергозбереження» від СЮТ-ЦНТТМ.

Під час екскурсії школярі на власні очі побачили процес сортування твердих побутових відходів на фракції, їх пресування та тюкування. Лінію було встановлено минулого року, потужність її складає 65 тисяч тонн твердих побутових відходів на рік. Найцікавіше, що вразило дітей, приблизно 80% сміття повертається назад у промисловість.

Дата останньої зміни 29 Квітня 2024