Учні СЗШ №201 взяли у дні відкритих дверей Інституту та енергоменеджменту НТУУ «КПІ»

14.11.2013 учні СЗШ №201, які являються також членами гуртка «Енергозбереження» від СЮТ-ЦНТТМ, відвідали Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ»

Під час екскурсії діти познайомились з директором ІЕЕ, професором Денисюком С. П., прослухали інформацію від завідувачів кафедр про умови навчання в Інституті, напрямки науково-дослідної роботи, інноваційні форми роботи.

Під час перебування в Інституті учні зустрілись з науковцями, які провели змістовні розповіді в лабораторіях Інституту, побачили сучасну лекційну аудиторію.

Під час заходу діти мали можливість визначитись щодо напрямків роботи в Малій академії наук, зрозуміти необхідність економного збереження енергії, порівняти стан вирішення проблем енергозбереження в Україні та європейських країнах.

Дата останньої зміни 29 Квітня 2024