Наш заклад став учасником реалізації інноваційного освітнього проєкту "Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний\повоєнний час".

Термін реалізації проєкту: лютий 2023 року - грудень 2027 року.

Наказ про реалізацію проекту

Завяка на реалізацію проекту

Програма реалізації проекту

У реалізації проєкту беруть участь заклади загальної середньої освіти з м. Києва (12 закладів), Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської, Сумської і тернопільської областей (усього 50 закладів загальної середньої освіти України).

Даний інноваційний проєкт сприятиме дотриманню правил і норм фізичної, психологічної, інформаційної та соціальної безпеки кожного учасника освітнього процесу, позитивно впливатиме на емоційне благополуччя учнів, педагогів і батьків, сприятиме запобіганню будь-яких проявів насильства, ризикованої поведінки та забезпечить створення ресурсної бази щодо їх запобігання.